Pojištění motorového vozidla

Povinné ručení

Havarijní pojištění

Povinné ručení
+
Havarijní pojštení

Sjednat

l

Přes internet

Vyplňte prosím níže
položený formulář

Telefonem

+420 774 204 880

Návštěva kanceláře

Provozní doba kanceláře:

Pondělí a Středa
od 9:00 do 17:00 hod.
Úterý, Čtvrtek a Pátek
objednaní klienti.

Nová pole

.

10 + 14 =

Nabídka pojištění vám přijde do emailové schránky. 

Pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla (POV) je povinně smluvní pojištění odpovědnosti, jehož základním účelem je pojistná ochrana zdraví a majetku třetích osob, kterým byla způsobena škoda zapříčiněná provozem vozidla, které je provozováno na pozemní komunikaci.

  • Nejsjednávanější připojištění k POV
  • – připojištění skel
  • – připojištění proti krádeži
  • – připojištění střetu se zvěří

Automobil je pro mnohé z nás nepostradatelným dopravním prostředkem. Pokud Vás někdo nabourá a poškodí Váš automobil, škoda bude hrazena z POV viníka (škůdce). Ale co když se stane, že nabouráte Vy a způsobíte škodu někomu jinému, sobě, svému automobilu. Váš automobil jde v tomto případě opravit z Vašeho havarijního pojištění (HAV). Rozsah tohoto pojištění je velký, sami si zvolíte na jaké škody požadujete pojistnou ochranu (krádež-odcizení, vandalismus a další).

Na základě Vašich požadavků Vám vybereme nejlépe vyhovující povinné ručení, havarijní pojištění. Chcete nejlevnější pojištění nebo chcete nejlepší poměr pojištění oproti pojistnému a nebo chcete max. možnou ochranu? Rádi Vám pomůžeme najít právě to, co hledáte.

Nenašli jste co hledáte?

¨