Životní pojištění

Přemýšlíte, jakým pojištěním začít či zda-li vůbec nějaké zakládat? Životní pojištění by měl mít každý člověk, který je zodpovědný. Založením svého životka totiž volíte jistotu. Kvalitní pojistka je mnohdy jedinou záchranou v čase, kdy se Vám stane něco neočekávaného a Vy nejste schopni finančně zajistit sebe a svoji rodinu.

 

Modelový příklad:

Náš klient OSVČ volal: „Právě mě propustili z nemocnice. Před týdnem jsem spadl z kola, letěl jsem cca 15m a mám zlomených 5 žeber. Nefunguji asi na šest týdnů. Kdo teď zaplatí hypotéku, plyn, elektřinu, dceři školné, synovi fotbal.“

Sjednané životní pojištění ve finále našemu klientovi zaplatilo nejen výlohy spojené s jeho zdravotní péčí, ale i výlohy, které šly ruku v ruce s jeho pracovní neschopností. Z pojištění byla uhrazena i   hypotéka, plyn, elektřina a výlohy dcery a syna.

Vy podobně jako náš klient budete mít sjednáno životní pojištění. Nemusíte se tedy bát ničeho. S námi máte jistotu. Společně s námi totiž nastavíte ideální podmínky právě pro Vás a Vaše potřeby.

Kontaktní formulář