Pojištění domácnosti

Pojistná částka, hodnota vybavení domácnosti stále roste. V případě škodné události se tedy případná škoda úměrně zvyšuje. Pojištění domácnosti Vám tedy bude kompenzovat případnou ztrátu, poškození věci (krádež, požár, výbuch a další). Chraňte svůj majetek proti nenadálým událostem. Pokud Vám poškodí majetek např. soused, který Vás vytopí a není pojištěný, pojišťovna Vám škodu zaplatí a následně bude vymáhat po sousedovi.

 

Modelový příklad:

Náš klient si pojistil u pojišťovny domácnost. Ve sklepě měl zamčená dvě kola, své a manželky. Tato kola společně se zimními pneumatikami mu někdo ukradl. Celková škoda činila 42 000 Kč. Klient dostal od pojišťovny pojistné plnění 41 000 Kč (1 000 spoluúčast).

Obě pojištění lze sjednat právě u nás. S námi budete svůj hrad nejen milovat, ale i chránit. My Vám s ochranou maximálně pomůžeme, neboť víme, jak nastavit limity  a sublimity plnění dle Vašich požadavků a potřeb.

Pojištění stavby

Váš dům, Váš hrad. Investice do koupi nemovitosti jsou téměř vždy v řádu několika miliónů korun. Ochraňte svůj majetek, svou investici před nenadálými událostmi. Pojištění domu, bytu, rekreačního objektu, garáže, oplocení, bazénu vám zajistí klid. Vaši nemovitost, investici neohrozí krádež, vodovodní škoda, požár, výbuch a další.

 

Modelový příklad:

Naše klientka si pojistila novostavbu. Nastěhovala se do domu a první měsíc po nastěhování opékali na venkovním grilu maso. Po grilování šli všichni spát. Vítr v noci zesílil a vyfoukl z grilu žhavý uhlík přímo do domu. Následkem toho došlo k vyhoření celého domu, naštěstí se nikomu nic nestalo. Pojišťovna vyplatila pojistnou částku, na kterou byl dům pojištěný a naše klientka již bydlí v novém domě.

Kontaktní formulář